Hakkımızda

plug-free-img.png

Biz kimiz?

     1996 yılında mimar Yurdauğur Kundakçı ve elektrik mühendisi Reşat Kundakçı tarafından Dalyan’da kurulan şirket ; her türlü binanın mimari ve elektrik projelerinin şirket bünyesinde hazırlanması ve diğer projelerinin ( statik-b.a. , sıhhi tesisat , kalorifer tesisatı vb ) iş ortaklarına hazırlattırılarak ruhsat dosyasının oluşturulması , belediye vb ruhsat düzenleyen kurumlarla ruhsat süreçlerinin yürütülmesi , binaların komple uygulamasının üstlenilmesi veya elektrik tesisatı işlerinin yapılması ile ilgilenir.

        AG-OG projelerinin hazırlanması ve uygulamasının yapılması , trafo , kompanzasyon işleri şirketin elektrik bölümünün ilgilendiği diğer işler arasındadır.

     2007 yılında Dalyan’daki mağazasının yanında Ortaca’da da altyapı / üstyapı elektrik tesisatı malzemelerinin ve aydınlatma ürünlerinin satışının yapıldığı mağazasını açmıştır.

        2008 yılında Dalyan’daki mağazasını kapatarak tüm faaliyetlerini Ortaca merkezli olarak yürütmeye başlamıştır.

        Şirket ‘’müşteri memnuniyeti’’ prensibini çalışma hayatının merkezine koyar , ‘’gülerek ve memnun ayrılan her müşteri bizim en büyük kazancımızdır ‘’ der.

        * Müşteri memnuniyeti

        * Düzgün iş teslimi

        * Zamanında iş teslimi

        * Düzgün iş programı

        * İş programına sadakat temel prensiplerimizdir.

Şirket Ortakları

Reşat Kundakçı

Engin Kundakçı
İnşaat Mühendisi

Merhaba, ben Engin Kundakçı. 1998 yılında Muğla'da doğdum ve İzmir Fen Lisesi'nden 2016 yılında mezun oldum. Boğaziçi Üniversitesi İnşaat Mühendisliği bölümünden 2022 yılında birinci olarak mezun oldum.
Eğitimim boyunca, İstanbul Finans Merkezi ve 1915 Çanakkale Köprüsü gibi önemli projelerde staj yapma fırsatı buldum. Uluslararası firmalar olan Turner International ve Mott MacDonald'da çeşitli görevler üstlendim. En son olarak, Suudi Arabistan'ın en yüksek binası unvanına sahip olan PIF Kulesi Projesinde maliyet kontrol mühendisi olarak görev aldım.
2023 Aralık ayında bölgenin lider firmalarından biri olan TEM Elektrik Mühendislik'e katıldım ve halen Boğaziçi Üniversitesi İnşaat Yapım ve Yönetimi yüksek lisans programında eğitimime devam etmekteyim.

Yurdauğur Kundakçı

Have Queries?

Mel tempor consulatu voluptaria. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.

Çalıştığımız Firmalar